אודות גש"ר

(גמישות, שוויון ורוח טובה)
גשר" הינו מרכז גישור המתמחה בגישור משפחתי.
אנשי המקצוע ב"גשר" כולם מגשרים מוסמכים שעברו הכשרה גם בשיטת הגירושין בשיתוף פעולה ובנוסף, לכל אחד הכרשה מקצועית באחד מהתחומים הבאים: עורכי דין, מטפלים משפחתיים או אנשי כספים.
ב"גשר" נתאים את השיטה הנכונה ביותר עבור בני הזוג מבין האפשרויות הבאות:

  • הליך גישור המנוהל ע"י עו"ד העוסק בדיני משפחה
  • הליך גישור המנוהל ע"י מומחה רגשי המתמחה בתחום הטיפול המשפחתי/זוגי
  • הליך גישור המנוהל ע"י שני מגשרים, עו"ד ומומחה רגשי ("גישור בשניים")
  • הליך "גירושין בשיתוף פעולה" המנוהל ע"י צוות מקצועי המורכב משני עורכי דין, מומחה רגשי (אחד א שניים עפ"י הצורך), מומחה ילדים (במידת הצורך) ומומחה כלכלי (במידת הצורך)
  • מו"מ בין שני עורכי דין במטרה להגיע להסכם

משפחות אינן חסינות מפני סכסוכים ומחלוקות

המאפיין סכסוכים משפחתיים הינו הצורך לשמר את היחסים או לתקן את היחסים בין הצדדים באופן שיוכלו להמשיך בחיי משפחה תקינים והרמוניים. הליך משפטי עשוי להחריף את הקרע בין הצדדים לסכסוך ולהביא לקרע במשפחה כולה. ככל שמדובר בסכסוכים במשפחה מומלץ למצוא פתרונות לסכסוך במסגרת של הליך הסכמי.

ב"גש"ר" אנחנו מאמינים בהליך הסכמי כתפיסת חיים לפיה אין המדובר רק בהליך שמטרתו מציאת פתרון לסכסוך הקיים אלא זהו הליך שנועד לשפר את המיומנויות של הצדדים בניהול מו"מ ולהקנות להם כלים ליצירת תקשורת טובה עם הצד האחר. מיומנויות וכלים אלה מאפשרים לצדדים שהשתתפו בהליך ההסכמי לפתור מחלוקות עתידיות ביניהם בכוחות עצמם, מבלי להידרש להליכים משפטיים, בדרך של מו"מ בדרכי נועם ובכך מאפשרים להם להימנע מפגיעה בשלמות המשפחה

בגש״ר נתאים את השיטה הנכונה עבורכם.

3 דרכים להתגרש בצורה יפה

הליך גירושין המתנהל בבית המשפט או בבית הדין הרבני עשוי להחריף את הסכסוך בין בני הזוג ובמקרים מסוימים אף משפיע ופוגע ברגשותיהם ובמצבם הנפשי של ילדי בני הזוג. הליך כזה הינו הליך לוחמני, יקר ויכול להימשך גם מספר שנים. לזוגות המעוניינים להתגרש בצורה יפה ישנן שלוש דרכים שונות ליישוב סכסוך הגירושין מחוץ לכותלי בית המשפט: גישור, גירושין בשיתוף פעולה או ניהול מו"מ במטרה להגיע להסכם.

בכל אחת מהדרכים המוצעות לעיל, יש להגיש את הסכם הגירושין לבית המשפט לעניני משפחה או לבית הדין הרבני על מנת שזה יאשר אותו ויתן לו תוקף של פסק דין. לצורך אישור ההסכם על הצדדים להתייצב לדיון בבית המשפט או בבית הדין הרבני.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן